Videa / podcasty

Chcete zdokonalit svůj projev, mít skvělá videa a výborné podcasty? Stačí poslat mi link na vaše 2 nahrávky (buď video, nebo audio).

 Co se s vašimi nahrávkami bude dít:

 • zkušeným zrakem zhlédnu videa, nebo poslechu podcasty
 • zaměřím se na váš slovní projev, řeč těla, oblečení, líčení a celkové vyzařování
 • zajímat mě bude i obsah
 • okomentuji technickou stránku nahrávky
 • všimnu si vašich silných stránek
 • odhalím vaše nejčastější chyby a špatné návyky

Co získáte:

 • nezávislé hodnocení vašich video/audionahrávek
 • 60minutový telefonát, ve kterém s vámi vše proberu
 • účinná doporučení a tipy pro zlepšení (hlasu, řeči těla, vizuálu, obsahu, techniky…)
 • možnost objednat si navazující trénink za zvýhodněnou cenu

Proč zrovna já:

 • mám za sebou stovky hodin moderování v Českém rozhlase a České televizi
 • natočila jsem víc než tisícovku reportáží a rozhovorů pro Český rozhlas a Českou televizi
 • vedla jsem desítky mediálních tréninků pro firmy i jednotlivce
 • pro média jsem hodnotila vystupování vrcholných politiků
 • mám profesionální deformaci, slyším/vidím každou drobnost
 • při práci využívám i vzdělání v tzv. brain-based koučování
 • jsem přísná a náročná, ale také podporující a motivující

Chci mít nejlepší videa / podcasty!

 

Reference:

Margareta mi svým zkušeným okem zkoukla a zhodnotila moje videa. Tento způsob komunikace s mými klienty se pro mě stal velmi klíčovým v koronavirové době, kdy jsem svoje kurzy drátování a konzultace vedla výhradně online přes videa. Za velmi krátký čas jsem si musela doma postavit profi nahrávací studio, vystoupit ze své komfortní zóny a začít mluvit na kameru. Z laika se musel stát prakticky přes noc člověk působící profesionálním dojmem. Od Margarety jsem dostala skvělý feedback na svoje video výstupy, tipy na zlepšení jak technické, tak i v mém projevu a líčení. Velmi mě potěšilo i vyzdvihnutí a nalezení mé silné stránky v živých streamech, které jsem doteď z velké části dělala hlavně pro zábavu a nenapadlo mě si z toho udělat hlavní komunikační kanál. Margareta Vojtková je profesionálka s velmi příjemným vystupováním a přísným, ale motivačním přístupem ke klientům. A to je pak radost s takovými lidmi pracovat. Děkuji.

Monsterance / umělecká drátenice
www.monsterance.com

 

Jsem moc vděčná, že jsem tuto dámu potkala. Moc děkuji za báječnou konzultaci mých videí. Získala jsem profesionální zhodnocení od kvality videa po technické stránce, zvuku, osvětlení videa až po budování svého brandu, styl řeči, mimiku či gestikulaci. Dostala jsem báječné podněty pro zlepšení např. osvětlení, pozadí při natáčení videa atd. Dále jsme rozebraly mou vizáž či pohyby při online vysílání. Během jedné hodinky jsme šly napříč mou cílovou skupinou, pro kterou natáčím. Vřele doporučuji konzultaci, jelikož získaná zpětná vazba bez příkras a s náměty na zlepšení videa má obrovskou hodnotu a posunula mne mílový krok vpřed v mém podnikání. Zjistila jsem, kde je moje síla při jejich točení přesně pro můj byznys. Těším se na další spolupráci s paní Vojtkovou a své posuny v natáčení videí.

Barbora Bohatá / lektorka vzdělávání dospělých, mateřská NLP koučka
www.harmonickacesta.cz

 

Předně chci říct, že spolupráce s Margaretou byla příjemná a flexibilní. To se před Vánoci hodilo, děkuji za projevenou trpělivost. Dodala jsem Margaretě dvě svá videa (a omylem jedno, kde moje tříletá dcera maluje svatého Martina a svatomartinskou husu – k Šárčině projevu neměla Margareta žádné připomínky). Ne, vážně. Dodala jsem Margaretě jedno video natočené venku, za chůze, a druhé statické video z mého online kurzu Poznej tajemství mikrodobrodružství. Během konzultace, která následovala, jsem dostala efektivní zhodnocení a tipy pro zlepšení. Margareta mi dala tipy jak technické (kamera, zvuk, světlo, záběr), tak tipy konkrétně k projevu a obsahu (volba slov, výslovnost, energie, jasnost sdělení).
3 nejpřekvapivější a nejužitečnější tipy:
– dát si pozor na soulad slov a obrazu (pro mě úplně nový úhel pohledu, který jsem si vůbec neuvědomovala, jako že když mluvím o hlubokých lesích, ale kolem mě je pár stromů a pole, tak to moc dobře nefunguje)
– velmi zajímavé pro mě bylo srovnání mého vystupování a energie v obou videích (venku v pohybu a statické uvnitř)
– celkový odborný i „lidský“ pohled zvenčí.
Pokud natáčíš nebo chceš natáčet videa, a nejsi v tom úplně kovaná, spolupráce s Margaretou je dobrá volba.

Linda Horčičková / instruktorka a tvůrce programů zážitkového seberozvoje
www.lindahorcickova.cz

 

Ačkoliv jsem v minulosti absolvovala hlasovou průpravu a mám i zkušenosti s vystupováním před kamerou, na startu mého online projektu jsem potřebovala náhled zvenčí, hodnocení a návrh na zlepšení mého vystupování ve videích určených pro online vysílání. Poslala jsem Margaretě dvě videa – rozhovor, který vedu, a také můj samostatný příspěvek určený pro vysílání na sociálních sítích. Margareta mi na obě videa dala užitečnou zpětnou vazbu. Zhodnotila jejich technickou i obsahovou stránku a doporučila, co změnit nebo zlepšit. Z konzultace jsem si odnesla tipy týkající se vizáže, hlasu, projevu i dramaturgie vysílání. Bylo více než jasné, že čerpá ze svých bohatých zkušeností v televizním i rozhlasovém vysílání, které dokázala srozumitelně a laskavě předat. Doporučuji tento nezávislý vhled na tvorbu videí nebo podcastů každému, kdo je chce dělat profesionálně.

Jana Pokorná / PR konzultantka
www.janapokorna.com