Reference

S Margaretou Vojtkovou spolupracujeme řadu let, zejména při uvádění nových komiksových publikací na trh. Celkově pro nás Margareta realizovala více než deset projektů, a i když některá zadání nebyla snadná, výsledky jsou vždy velmi dobré, často výborné. Z poslední doby bych rád vyzdvihl projekt spuštění komiksového měsíčníku Bart Simpson, pro který Margareta zajišťovala nejen mediální pokrytí, ale též kompletně zorganizovala křest časopisu za účasti pánů Martina Dejdara a Jiřího Lábuse. Kromě výsledků na Margaretě oceňujeme zejména profesionalitu, realistický přístup k cílům a očekáváním a velmi kvalitní monitoring výstupů.

Mgr. Petr Litoš / ředitel společnosti Nakladatelství CREW s.r.o.
www.crew.cz

 

Při hledání pomoci s propagací Zdravého talíře jsem zkoušela kontaktovat několik PR specialistů a po komunikaci s Margaretou jsem se okamžitě rozhodla vybrat si právě ji. Spolupráce předčila i mé vysoké očekávání. Margaretě se podařilo dohodnutý plán zvládnout v polovině naplánovaného času a počet zprostředkovaných výstupů v médiích překonal i naši původní dohodu. Margaret mi vždy vedle zprostředkování výstupů i ochotně poradila s přípravou na výstup a sledovala jeho úspěšnost. Děkuji!

Mgr. Margit Slimáková, Ph.D. / průvodkyně zdravím a výživou
www.margit.cz

 

Margareta Vojtková nám jako výborná PR specialistka pomáhala s přípravou mediálního plánu a s koncipováním konkrétních mediálních aktivit. Velmi oceňujeme její pozitivní přístup, profesionalitu a přesně mířené tipy vycházející z její dlouholeté praxe. Poznatky, které nám předala, byly téměř stoprocentně využity. Těšíme se na další spolupráci!

Jiří Krejčí / ředitel o. p. s. TŘI
www.hospic-cercany.cz

 

Díky spolupráci se zkušenou PR konzultantkou Margaretou Vojtkovou se mi otevřel svět médií. Několikahodinový mediální trénink mě skvěle připravil na komunikaci s médii a dal potřebnou sebedůvěru. Margareta mi vždy dokázala zprostředkovat požadované mediální výstupy, pomohla mi s přípravou na vystoupení v televizi i v rozhlase a poté poskytla cennou zpětnou vazbu. Spolupráce s ní byla tou nejlepší volbou a těším se, že v ní budeme nadále pokračovat.

Mgr. Adéla Moravcová / ilustrátorka
www.ilustratorka.cz

 

Margareta Vojtková odvedla naprosto skvělou a profesionální PR práci pro mne i řadu mých klientů, kteří byli z jejích výsledků nezřídka nadšeni, stejně jako já. Na Margaretě bych vyzdvihl hned několik věcí: 1) Neslibuje žádné vzdušné zámky. 2) Jedná vždy eticky a otevřeně jak s klientem, tak s novináři. 3) Nespolupracuje s bulvárem. 4) Má velmi dobré výsledky v zavedených médiích, kde také dlouhá léta pracovala. 5) Na nic si nehraje a prostě odvádí špičkovou práci. Margaretu Vojtkovou na PR spolupráci vřele doporučuji.

Robert Vlach / podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
www.robertvlach.cz

 

Margareta pomáhala zmedializovat moji knihu Rekonstrukce rodinného domu, 100 tipů. Dostala mě s ní do živého vysílání televize, do novin a do rádia. Pro mě bylo vydání knihy završením 1,5 roku tvrdé práce, a tak jsem si ho chtěl pořádně užít! A právě tím bylo vystoupení v televizi. Užít ale znamená nemít starosti s tím, jak se do média dostat. O to se skvěle postarala Margareta. Nabídla mi pořady, které by byly pro moji knihu vhodné, domluvila termín natáčení a já se nemusel o nic starat. Na mně bylo jen přijít do studia a popovídat si s moderátory. A to je věc, která se mi u spolupráce s Margaretou nejvíc líbila, úplný servis.

Ing. Martin Perlík / autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
www.perlikprojekce.cz